Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Tekno Enteresan isimli bu site İsmail GÜRKAN’a ait olup Tekno Enteresan Yönetim Ekibi tarafından yönetilmektedir. Bu siteye erişen veya bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

İçerik

Tekno Enteresan’da yer alan içerikler (bazı advertorial içerikler hariç) bizzat Tekno Enteresan Yönetim Ekibi tarafından oluşturulmuştur. ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

Eğer üsteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

http://www.teknoenteresan.com’de yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

http://www.teknoenteresan.com’a gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayınlanmaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.
Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve http://www.teknoenteresan.com’un genel yorum kurallarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.
İletişim

http://www.teknoenteresan.com’a erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. http://www.teknoenteresan.com’a ait iletişim bilgilerine İletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.