Yeni Teknoloji Elektroşoklu Çakmak

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birçok nesnenin yerini daha gelişmiş aletler aldı. Bu aletlerden birisi de bu makalemizde ele alacağımız çakmak. Eskiden daha basit ilkel çakmaklar kullanırken günümüzde daha gelişmiş daha çok özelliği bulunan yeni çakmaklar kullanılmaya başlanıldı. Bizde bu makalemizde sizlere AliExpress’ten aldığımız yeni elektrikli çakmağı tanıtacağız.

Yeni Teknoloji Elektroşoklu Çakmak
Yeni Teknoloji Elektroşoklu Çakmak

Elektorşoklu Çakmak Özellikleri

Yaklaşık olarak 50 TL’ye almış olduğumuzbu çakmak diğer çakmakların aksine fişe takilarak şarj okuyor yani elektrikle çalışıyor. Elektroşok sistemi ile çalışan çakmak mutdak tüpünden kağıt parçasına hatta ve hatta sigarayı dahi yakabiliyor. Yan kenarında emniyet için bir tuşu olan cihazda gold, kırmızı ve gri renk seçeneği bulunuyor.

Şarj esnasında güvenlik amaçlı aktif olmayan bu çakmak günlük kullanımda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Diğer çakmaklar bozulunca yerine yenisini aldığınız para ile veya kibrite harcadığınız para ile bu cihazı alabilirsiniz. Youtube kanalımızda bu çakmak hakkında daha ayrıntılı bilgiyi ve kullanılışını anlattık onu da makalemin sonuna ekliyorum. Makale hakkındaki soru ve görüşlerinizi iletişim bölümünden iletebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir